Tomatis® Bone Conduction Kit

Це пристрій ідеально підходить для роботи з чутливими людьми як заміна навушників на початку програми або як додатковий інструмент для посилення терапевтичного впливу.

 • біоакустична КОРЕКЦІЯ

  0%
 • мультисенсорна ТЕРАПІЯ

  0%
 • ТОМАТІС ТЕРАПІЯ

  0%
 • СЕНСОМОТОРНА КОРЕКЦІЯ

  0%

Цей пристрій дає можливість працювати з:

 • немовлятами і дітьми віком до 2-х років
 • дітьми, у яких дуже сильна чутливість до звуків
 • людьми з пониженим тонусом і людьми з затримкою сенсорно-моторного розвитку, яким потрібна додаткова стимуляція крім стандартних протоколів Томатіс.

Стимуляція проводиться виключно через кісткову провідність. Це неінвазивний і безпечний метод для дітей, у яких ще не заросло тім’ячко.

В основі пристрою лежить клінічно перевірена технологія, яка протестована експертами Томатіс і досвідченими консультантами.

Це дозволило продемонструвати відмінні результати на підставі протоколів Томатіс®, які були розроблені спеціально для таких сфер застосування.

Пристрій повинен використовуватися виключно в присутності фахівця, який повинен стежити за реакцією клієнта і мати можливість в будь-який час змінити раніше написану програму.

Останнє – це синергія з іншими видами лікувань. Показано що одночасно з Tomatis Bone Conduction Kit призначення деяких біоактивних добавок сприяє поліпшенню обмінних процесів в головному мозку. Застосовується вітамінотерапія, препарати заповнюють дефіцит магнію, омега-3.

Так само варто відзначити, що метод Bone Conduction Kit в поєднанні з нейрокорекцією або мозочковою стимуляцією показує динамічні зміни ЕЕГ вже в ході самих занять. Так само багато клієнтів чий комплекс складався з цих двох методів відзначають поліпшення емоційного стану і зниження гіперактивності.

Переваги

dev-ico (11)

Перевірені міжнародні методики для ефективної нейрореабілітації

dev-ico (9)

Нормалізація і поліпшення нейрофізіологічного потенціалу дітей та дорослих

dev-ico (3)

Команда фахівців, які працюють в рамках загального наукового підходу

dev-ico (5)

Унікальна установа, що об'єднує медицину, психологію, біофізику, а також функціональну діагностику.

Вартість

Консультація невролога консультація 45 хв 600 грн
Первинна консультація перед проведенням апаратних методик з метою індивідуалізації програми (з детальним аналізом ЕЕГ) консультація 45 хв 500 грн
Пакет №1 - Комплексний огляд дитини (ЕЕГ, психофізіолог, дитячий психолог) діагностика 150 хв 1400 грн

Залишилися питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

dev-logo (2)

098 7135618
098 7135618

-

Україна, м. Київ
вул. Драгомирова, 4

-

rozvutok.psy@gmail.com